Склад групи

Ксен╕я "Йолочка" Рихальська- вокал

Василь Шевчук - соло-г╕тара

Андр╕й "Джон" К╕ндратович - бас-г╕тара

Роман Працьовитий - ритм-г╕тара

Назар╕й "Ларс" Самот╕с - ударн╕╤стор╕я групи

╤стор╕я групи бере св╕й початок у травн╕ 2000 р., коли К╕ндратович ╕ Працьовитий вир╕шили створити групу у стил╕ doom-metal. Через к╕лька м╕сяц╕в долучився Василь Шевчук,який наст╕льки волод╕в г╕тарою, що музика просто "ожила" в╕д його соло-парт╕й. Потр╕бен був вокал в╕дпов╕дного р╕вня, ╕ аж через р╕к знайшли Ксен╕ю (Йолку), справжн╕й "золотий голос ╤р╕ю". П╕зн╕ше з'явилися ударник Андр╕й Копильчак ("Pagan Land","Ambivalence") ╕ клав╕шник Григор╕й ╤гнатович ("Неон"). Кожен з музикант╕в привносив св╕й в╕дт╕нок у музику, ╕ поступово стиль групи викристал╕зувався у фольк-дум-готику. П╕сля трьох м╕сяц╕в пост╕йних репетиц╕й в╕дбувся концерт групи "╤Р╤Й" в клуб╕ "Лялька" разом ╕з групами "Schmeisser", "Sanitarium", "Misery". Стиль музики наст╕льки в╕др╕знявся в╕д ус╕м звичного треш- ╕ дез- металу, що вже перший концерт став великим кроком вперед.

Впродовж 2002р. "╤Р╤Й" в╕д╕грав близько 20 концерт╕в, виступаючи у рок-клуб╕ "Ф╤РА", клуб╕ "ЛЯЛЬКА", восени 2002 взяв участь у фестивал╕ "РОКОТЕКА". Три п╕сн╕, "╤р╕й", "Воля" ╕ "Легенда" ув╕йшли до зб╕рки "Льв╕вський рок-2002".

Вл╕тку 2002р. групу покинув клав╕шник, а восени, п╕сля "рокотеки" п╕шов барабанщик. П╕сля цього в житт╕ групи настала перерва на ц╕лий р╕к, поки тривали пошуки в╕дпов╕дного р╕вня барабанщика. В жовтн╕ 2003р. в "╤Р╤Й" прийшов Назар╕й (Ларс) Самот╕с ("Disarm", "Vallinor", "ТНТ", "Бора"), ╕ вже на Helloween 2003 в╕дбувся перший п╕сля довго╖ перерви концерт, який виявився одним з кращих за всю ╕стор╕ю групи.

П╕сн╕ одночасно ╕ р╕зн╕ м╕ж собою за звучанням, ╕ под╕бн╕ за ╕деолог╕╓ю, за в╕дчуттями. В них ╓ ╕ похмура готика з духом забутого язичництва ("Морок", "╤р╕й", "Легенда"), ╕ сумна л╕рика ╕з народними мотивами ("Д╕вчина-трава", "На ╤вана, на Купайла", "Плач за Яснооким"), ╕ п╕сн╕, як╕ закликають до сили, до боротьби ("Щедрий Веч╕р", "Воля", "Перемога"). Особливе м╕сце в творчост╕ групи займають обробки народних п╕сень "Чу╓ш, брате м╕й", "Чорна р╕лля ╕зорана", та ╕н. Авторами текст╕в ╓ вокал╕стка ╕ бас-г╕тарист. Взагал╕, метою групи ╓ не просто грати музику заради виходу на сцену, а донести до людей певн╕ в╕дчуття ╕ ╕де╖, як╕ черпаються ╕з нашо╖ м╕фолог╕╖, легенд або того, що в╕дбува╓ться з нами вс╕ма зараз.

На майбутн╓ плануються нов╕ концерти, запис альбому, сп╕впраця з ╕ншими групами ╕ як╕ теж намагаються донести укра╖нський "фольк" до прихильник╕в рок-музики.